Kursy / szkolenia

W imieniu Dr Piotra Fryczkowskiego i naszego całego zespołu lekarskiego zapraszamy Państwa do zapoznania się z wyjątkowymi szkoleniami i kursami które przeprowadzamy w roku w 2017 w naszej siedzibie przy ul. Gimnazjalnej 1 w Warszawie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami poniżej:

Kurs Elektrofizjologii

„Badanie elektrofizjologiczne od teorii do praktyki”

Proponowany Państwu kurs będzie obejmował między innymi:
– Działanie aparatu ERG
– Standardy i wytyczne badań elektrofizjologicznych
– Metodyka badania ERG, VEP i PERG

Kurs odbędzie się w dwóch częsściach. I część merytoryczna w dniu 21.10.2017 roku, II część praktyczna w dniu 28.10.2017 roku w Klinice Okulistycznej Retina przy ulicy Gimnazjalnej 1 w Warszawie.
Kurs poprowadzą specjaliści z zakresu badań elektrofizjologicznych. Kurs jest przeznaczony studentom elektrofizjologii, absolwentom elektroradiologii, studentom i absolwentom fizyki medycznej, inżynierom medycznym oraz studentom, absolwentom i dla lekarzy okulistyki.

Szczegółowych informacji udzielimy Państwu telefonicznie 605 318 115 lub za pośrednictwem maila a.kowalik@retina.pl

Cena kursu: 600,00 zł
W zgłoszeniach prosimy o podanie numeru prawa zawodu w celu dodania punktów edukacyjnych. Zgłoszenia prosimy przesyłać do dnia 22 września 2017 roku na adres e-mail:
a.kowalik@retina.pl
Ze względu na praktyczny charakter kursu liczba uczestników jest ograniczona.

Kurs USG

Ultrasonografia gałki ocznej i oczodołu. Praktyczne zastosowanie

Szkolenie odbędzie się w sobotę 11 marca 2017 roku w Klinice Okulistycznej Retina przy ulicy Gimnazjalnej 1 w Warszawie (dzielnica Bemowo).
Poprowadzi je dr n. med. Piotr Fryczkowski – specjalista w zakresie okulistyki, autor pierwszego polskiego podręcznika do USG okulistycznego, właściciel i dyrektor medyczny naszej placówki.
Wykłady poprowadzi również Pani dr Małgorzata Karolczak-Kulesza z Poznania.
Dla osób zainteresowanych programem szkolenia załączamy program kursu: POBIERZ 
Na szkoleniu przewidujemy 16 miejsc. W przypadku większej ilości zgłoszeń zostanie ustalony nowy,
dodatkowy termin kursu.

Cena kursu: 400 zł

Zaproszenie: POBIERZ

Lista uczestników kursu USG została zamknięta. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

  

Szpital Okulistyczny Retina w Warszawie to nowoczesna placówka medyczna z doskonałym, doświadczonym zespołem lekarzy specjalistów – w tym okulistów dziecięcych. Działamy na rynku medycznym od 2004 roku. W tym czasie przeprowadziliśmy ponad 10000 operacji okulistycznych, wykonaliśmy kilkaset badań angiograficznych, ultrasonograficznych oraz przyjęliśmy ponad 15000 pacjentów.

Nazwa naszego szpitala pochodzi od greckiego słowa „retina”, które oznacza siatkówkę. Siatkówka to cienka błona wyściełająca wnętrze oka, dzięki której widzimy. A dla nas, okulistów, najważniejsze jest, żeby pacjent widział. Nasz zespół wykorzystuje w tym celu zarówno wiedzę, jak i wieloletnie doświadczenie.

Cechujemy się niestandardowym podejściem do chorób oczu, nowatorskimi rozwiązaniami i przyjaznym stosunkiem do pacjentów. Jednak wiedza i doświadczenie muszą zostać poparte badaniami, które wykonujemy na najnowocześniejszym sprzęcie.