Prosimy o uwagę! 📣
Zgodnie z zarządzeniem Głównego Inspektora Sanitarnego jesteśmy zmuszeni do zaostrzenia przepisów dotyczących wizyt Pacjentów, którzy w ostatnim czasie przebywali za granicą i istnieje podejrzenie, że są zakażeni koronawirusem. Prosimy Pacjentów z podejrzeniem infekcji oraz przebywających w ostatnim czasie za granicą o nie zapisywanie się na wizytę lub jej przełożenie w przypadku wcześniejszego zapisania się.

Dziękujemy za wyrozumiałość!
Dyrektor Medyczny, Dr n med. Piotr Fryczkowski

Masz pytanie? Zadzwoń

W naszej placówce mogą Państwo skorzystać z opcji MediRaty

Szczegóły pod numerem telefonu:

Rejestracja wizyty

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia rejestracji wizyty.
Skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia wizyty.

Przychodnia i Szpital Okulistyczny Retina w Warszawie to nowoczesna placówka medyczna z doskonałym, doświadczonym zespołem lekarzy specjalistów – w tym okulistów dziecięcych. Działamy na rynku medycznym od 2004 roku. W tym czasie przeprowadziliśmy ponad 10000 operacji okulistycznych, wykonaliśmy kilkaset badań angiograficznych, ultrasonograficznych oraz przyjęliśmy ponad 15000 pacjentów.

Nazwa naszego szpitala pochodzi od greckiego słowa „retina”, które oznacza siatkówkę. Siatkówka to cienka błona wyściełająca wnętrze oka, dzięki której widzimy. A dla nas, okulistów, najważniejsze jest, żeby pacjent widział. Nasz zespół wykorzystuje w tym celu zarówno wiedzę, jak i wieloletnie doświadczenie.

Cechujemy się niestandardowym podejściem do chorób oczu, nowatorskimi rozwiązaniami i przyjaznym stosunkiem do pacjentów. Jednak wiedza i doświadczenie muszą zostać poparte badaniami, które wykonujemy na najnowocześniejszym sprzęcie.

ISO 9001:2015