Badania kliniczne

Obecnie w naszej placówce prowadzimy badania kliniczne związane z okulistyką we współpracy z firmami farmaceutycznymi.

Tworzymy firmę, w której:

  • nie boimy się skomplikowanych badań,
  • jesteśmy otwarci na nowości medyczne,
  • chcemy aktywnie uczestniczyć w rozwoju okulistyki w Polsce i na świecie,
  • chcemy zdobywać nowe doświadczenie, by móc sprawniej pomagać i leczyć pacjentów.

Świetnie zorganizowany zespół lekarzy-badaczy, wykwalifikowane pielęgniarki oraz dobrze zorganizowani i skrupulatni koordynatorzy oraz profesjonalne i nowoczesne zaplecze sprzętowe pozwala nam zdobywać doświadczenie i doskonalić naszą jakość pracy, a tym samym zadbać o spokój i bezpieczeństwo naszych pacjentów podczas terapii eksperymentalnej. Jednym z naszych priorytetów zawodowych jest specjalizacja w badaniach klinicznych. Stawiamy zatem na rzetelność gromadzonych danych, właściwie prowadzoną dokumentację medyczną  oraz skupiamy się na komforcie pacjenta podczas jego udziału w terapii. Wizyty pacjentów przebiegają sprawnie i profesjonalnie.

Zapraszamy do kontaktu w kwestii badań klinicznych.

Ewa Chojnowska, Dyrektor Zarządzająca
e.chojnowska@retina.pl

Sorry, no posts matched your criteria.

Przychodnia i Szpital Okulistyczny Retina w Warszawie to nowoczesna placówka medyczna z doskonałym, doświadczonym zespołem lekarzy specjalistów – w tym okulistów dziecięcych. Działamy na rynku medycznym od 2004 roku. W tym czasie przeprowadziliśmy ponad 10000 operacji okulistycznych, wykonaliśmy kilkaset badań angiograficznych, ultrasonograficznych oraz przyjęliśmy ponad 15000 pacjentów.

Nazwa naszego szpitala pochodzi od greckiego słowa „retina”, które oznacza siatkówkę. Siatkówka to cienka błona wyściełająca wnętrze oka, dzięki której widzimy. A dla nas, okulistów, najważniejsze jest, żeby pacjent widział. Nasz zespół wykorzystuje w tym celu zarówno wiedzę, jak i wieloletnie doświadczenie.

Cechujemy się niestandardowym podejściem do chorób oczu, nowatorskimi rozwiązaniami i przyjaznym stosunkiem do pacjentów. Jednak wiedza i doświadczenie muszą zostać poparte badaniami, które wykonujemy na najnowocześniejszym sprzęcie.

ISO 9001:2015