Usługi dodatkowe

SPA dla oczu

Dużym zagrożeniem dla naszych oczu jest zanieczyszczone miejskie powietrze, które jest pełne alergenów i pyłów. Oczy źle znoszą również pomieszczenia z klimatyzacją, takie jak biuro, wnętrze samochodu, samolot. Negatywnie na nie wpływa długa praca przed monitorem komputera lub długotrwałe patrzenie na ekran telefonu, tableta, a także niewłaściwe oświetlenie w pomieszczeniach oraz dym, np. tytoniowy. Długotrwały stres również negatywnie wpływa nie tylko na nasze serce, ale też przede wszystkim powoduje wysoki poziom zmęczenia i osłabienia naszego wzroku.

Jeśli cierpisz na zespół suchego oka, masz uczucie ciężkich powiek, uczucie “piasku pod powiekami”, zaczerwienione powieki i spojówki. Jeśli stosujesz krople nawilżające, ale w niewielkim tylko stopniu przynoszą ulgę – zastosuj terapię leczenia takich objawów przy pomocy specjalistycznych kompresów okulistycznych Eyefit w formie regularnych okładów, które możesz wykonywać w zaciszu swojego domu. Chcesz dowiedzieć się więcej? Przejdź na stronę: www.eye-fit.eu

Zakażenie nużeńcem

Osobom cierpiącym na zakażenie nużeńcem (Demodex brevis, Demodex folliculorum), zapalenie brzegów powiek, oczną postać trądziku różowatego, zespół suchego oka, zapalenie spojówek czy inne schorzenia aparatu ochronnego oka rekomendujemy nową niestandardową terapię leczenia. Jeśli jesteś zainteresowany takim leczeniem przejdź na stronę Cliradex.pl i dowiedz się więcej.

Przychodnia i Szpital Okulistyczny Retina w Warszawie to nowoczesna placówka medyczna z doskonałym, doświadczonym zespołem lekarzy specjalistów – w tym okulistów dziecięcych. Działamy na rynku medycznym od 2004 roku. W tym czasie przeprowadziliśmy ponad 10000 operacji okulistycznych, wykonaliśmy kilkaset badań angiograficznych, ultrasonograficznych oraz przyjęliśmy ponad 15000 pacjentów.

Nazwa naszego szpitala pochodzi od greckiego słowa „retina”, które oznacza siatkówkę. Siatkówka to cienka błona wyściełająca wnętrze oka, dzięki której widzimy. A dla nas, okulistów, najważniejsze jest, żeby pacjent widział. Nasz zespół wykorzystuje w tym celu zarówno wiedzę, jak i wieloletnie doświadczenie.

Cechujemy się niestandardowym podejściem do chorób oczu, nowatorskimi rozwiązaniami i przyjaznym stosunkiem do pacjentów. Jednak wiedza i doświadczenie muszą zostać poparte badaniami, które wykonujemy na najnowocześniejszym sprzęcie.

ISO 9001:2015