Lekarzu, rozwijaj swoje kompetencje zawodowe z Retiną!

Zespół Przychodni i Szpitala Okulistycznego  Retina tworzą lekarze specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy swoją wiedzą oraz umiejętnościami, zdobywanymi podczas staży w renomowanych światowych ośrodkach, studiów, szkoleń i konferencji naukowych, chcą dzielić się z innymi. Stąd wziął się projekt kursów doszkalających dla lekarzy, które regularnie organizujemy w Retinie. Biorą w nich udział nie tylko okuliści, ale także laryngolodzy, dermatolodzy, specjaliści medycyny estetycznej oraz chirurgii szczękowo-twarzowej.

Praktyczny kurs blefaroplastyki – już 28 października 2023 r.

Najbliższą propozycją edukacyjną Retiny jest “Praktyczny kurs blefaroplastyki”, który odbędzie się w sobotę 28 października w naszej placówce przy ul. Gimnazjalnej 1 w Warszawie. Kurs poprowadzi lekarz Magdalena Korwin – specjalistka w zakresie okulistyki, chirurżka okulistka, międzynarodowa trenerka z zakresu medycyny estetycznej. Pani Magda prowadzi liczne warsztaty i szkolenia w Polsce i za granicą.
Kurs przeznaczony jest dla lekarzy okulistyki, dermatologii, chirurgii szczękowo-twarzowej, laryngologii i medycyny estetycznej. Będzie składał się z części teoretycznej i praktycznej, obejmując zagadnienia:

  • kwalifikacji do zabiegu blefaroplastyki,
  • podstaw diagnostyki,
  • technik operacyjnych i planowania zabiegów,
  • stosowanych narzędzi i materiałów,
  • wykonywania znieczuleń.

Szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerami 504 486 041, 693 722 448 lub 22 664 44 33 lub mailowo pod adresami a.kowalik@retina.pl i retina@retina.pl. Zapraszamy!