Optic Store

PROMOCJA!
SOCZEWKI Z ANTYREFLEKSEM ZA 1 ZŁ*
DO WYBRANYCH MAREK: HUGO BOSS, FENDI, MAX MARA, BODYYCH, DECOPTICA
Oferta ważna do końca marca!
*soczewki sferyczne w indeksie 1.50 w zakresie +/-4, cyl +/-2

Dlaczego Lepszy Optyk?

W Lepszym Optyku korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań i wieloletniego doświadczenia specjalistów. Nasza kadra ciągle się rozwija, a produkty z naszej oferty to jedne z najlepszych rozwiązań oferowanych na europejskim rynku.

Naszą zaletą jest czas działania. Wiemy, że ciężko funkcjonować bez okularów. Dlatego wszystkie zlecenia są przez nas traktowane priorytetowo.

Nasza oferta – Naprawa okularów i dobieranie soczewek

Lepszy Optyk to nie tylko salon, w którym możesz kupić okulary lub soczewki. To miejsce, gdzie czekają na Ciebie kompleksowe usługi związane z ich prawidłowym doborem. Dlatego działa u nas zespół okulisty i dyplomowanego optometrysty.

Nasi specjaliści zajmują się doborem korekcji okularowej, badaniem widzenia obuocznego, aplikacją soczewek kontaktowych miękkich. Pracują na nowoczesnym sprzęcie diagnostycznym, który jest gwarancją dokładnego, profesjonalnego i prawidłowego badania zarówno u dzieci, jak i u dorosłych.

Możesz skorzystać także z drobnych napraw i zabiegów pielęgnacyjnych. Oferujemy między innymi:

  • modelowanie zauszników,
  • dokręcanie śrubek,
  • wymianę nosków.

Innowacyjne soczewki z melaniną

Oprócz zwykłych szkieł okularowych oferujemy także innowacyjne soczewki z melaniną. Melanina może być stosowana w szkłach okularowych stosowanych na co dzień, jak i w okularach przeciwsłonecznych. Do szkła wtłaczamy melaninę w różnym stopniu natężenia kolorystycznego – od jasnożółtego po ciemnobrązowy. Takie soczewki doskonale chronią oczy przed światłem niebieskim, są niezwykle odporne na zarysowania i uszkodzenia, mogą z nich korzystać także dzieci.

Certyfikat Hoya MIYOSMART

Lepszy Optyk otrzymał certyfikat Hoya MIYOSMART. MIYOSMART to rewolucyjna metoda hamowania progresji krótkowzroczności u dzieci, która wykorzystuje opatentowaną Technologię Wielosegmentowego Rozogniskowania D.I.M.S. To przełomowe rozwiązanie stosowane dla najmłodszych możesz wybrać dla swojego dziecka w Lepszym Optyku.

Kup okulary w Lepszym Optyku Warszawa – zapraszamy!

Ponad 20 lat doświadczenia na rynku okulistycznym sprawia, że każdy może u nas liczyć na profesjonalne podejście i pomoc w wyborze.

Oferujemy szeroki wybór ramek i soczewek korekcyjnych na każdą kieszeń.
Chcesz poznać więcej szczegółów? Zapraszamy na naszą nową stronę https://lepszyoptyk.pl lub do odwiedzenia naszego salonu przy al. Jana Pawła II 61, lok. 228 w Warszawie.

Kontakt