Salon optyczny

Salon optyczny “Lepszy Optyk” to miejsce, którego współwłaścicielem jest dr n. med. Piotr Fryczkowski, okulista, mikrochirurg, który przyjmuje i operuje pacjentów od wielu lat w swoim prywatnym szpitalu okulistycznym w Warszawie.

Doskonale wiemy, jak ważne jest komfortowe, wyraźne widzenie – właśnie dlatego powstało to miejsce! Możesz uzyskać tutaj kompleksową pomoc i opiekę na światowym poziomie.

Dlaczego Lepszy Optyk?

W Lepszym Optyku korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań i wieloletniego doświadczenia specjalistów. Nasza kadra ciągle się rozwija, a produkty z naszej oferty to jedne z najlepszych rozwiązań oferowanych na europejskim rynku.

Naszą zaletą jest czas działania. Wiemy, że ciężko funkcjonować bez okularów. Dlatego wszystkie zlecenia są przez nas traktowane priorytetowo.

Nasza oferta

Lepszy Optyk to nie tylko salon, w którym możesz kupić okulary lub soczewki. To miejsce, gdzie czekają na Ciebie kompleksowe usługi związane z ich prawidłowym doborem. Dlatego działa u nas zespół okulisty i dyplomowanego optometrysty.

Nasi specjaliści zajmują się doborem korekcji okularowej, badaniem widzenia obuocznego, aplikacją soczewek kontaktowych miękkich. Pracują na nowoczesnym sprzęcie diagnostycznym, który jest gwarancją dokładnego, profesjonalnego i prawidłowego badania zarówno u dzieci, jak i u dorosłych.

Możesz skorzystać także z drobnych napraw i zabiegów pielęgnacyjnych. Oferujemy między innymi:

  • modelowanie zauszników,
  • czyszczenie w myjce ultradźwiękowej,
  • dokręcanie śrubek,
  • wymianę nosków.

Innowacyjne soczewki z melaniną

Oprócz zwykłych szkieł okularowych oferujemy także innowacyjne soczewki z melaniną. Melanina może być stosowana w szkłach okularowych stosowanych na co dzień, jak i w okularach przeciwsłonecznych. Do szkła wtłaczamy melaninę w różnym stopniu natężenia kolorystycznego – od jasnożółtego po ciemnobrązowy. Takie soczewki doskonale chronią oczy przed światłem niebieskim, są niezwykle odporne na zarysowania i uszkodzenia, mogą z nich korzystać także dzieci.

Certyfikat Hoya MIYOSMART

Lepszy Optyk otrzymał certyfikat Hoya MIYOSMART. MIYOSMART to rewolucyjna metoda hamowania progresji krótkowzroczności u dzieci, która wykorzystuje opatentowaną Technologię Wielosegmentowego Rozogniskowania D.I.M.S. To przełomowe rozwiązanie stosowane dla najmłodszych możesz wybrać dla swojego dziecka w Lepszym Optyku.

Kup okulary w Lepszym Optyku – zapraszamy!

Ponad 20 lat doświadczenia na rynku okulistycznym sprawia, że każdy może u nas liczyć na profesjonalne podejście i pomoc w wyborze.

Oferujemy szeroki wybór ramek i soczewek korekcyjnych na każdą kieszeń.
Chcesz poznać więcej szczegółów? Zapraszamy na naszą nową stronę HYPERLINK „http://www.lepszyoptyk.pl/”www.lepszyoptyk.pl lub do odwiedzenia naszego salonu przy al. Jana Pawła II 61, lok. 228 w Warszawie.

Kontakt