Salon optyczny

Grudniowa promocja

Salon optyczny ,,Lepszy Optyk” jest kolejnym projektem, którego współwłaścicielem jest dr n. med. Piotr Fryczkowski. Zapewniamy najlepszy dobór okularów.

Dlaczego nasz optyk jest „Lepszy”?

Bo po pierwsze:
w naszych szkłach stosujemy nowoczesną amerykańską technologię mGeek, która chroni oczy przed groźnym dla zdrowia światłem niebieskim. Na technologię mGeek mamy wyłączność nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie.

A po drugie:
perfekcyjnie wykonujemy szkła okularowe w niecałe dwie godziny, a szkła progresywne w półtora dnia – chyba nikt w Polsce nie robi tego szybciej.

Innowacyjne soczewki z melaniną w „Lepszym Optyku”  Dobór okularów Warszawa – Zapraszamy

W „Lepszym Optyku”, obok zwyczajnych szkieł okularowych, wykonujemy także chroniące przed światłem niebieskim, innowacyjne szkła okularowe z melaniną (technologia mGeek). Melaninę stosujemy zarówno w szkłach okularowych używanych na co dzień, jak i w okularach przeciwsłonecznych. W zależności od potrzeb w szkła wtłaczamy melaninę w różnym natężeniu kolorystycznym (od bardzo jasnego żółtego po ciemny kolor brązowy). Technologia mGeek powoduje, że soczewki chronią nasze oczy przed światłem niebieskim, a dodatkowo są bardzo trwałe i odporne na wszelkie zarysowania i uszkodzenia. Co ważne: mogą je nosić wszyscy, nawet dzieci.

Dobór okularów Warszawa – Zapraszamy

Na miejscu, w gabinecie okulistycznym wyposażonym w sprzęt diagnostyczny, lekarz okulista wykona podstawowe badania okulistyczne, a potem nasz dyplomowany optometrysta i kontaktolog dobierze właściwą korekcję wzroku.  Zespół „Lepszego Optyka” to grupa profesjonalistów, którzy starają się, by każdy klient i pacjent czuł się komfortowo. Mamy ponad 20-letnie doświadczenie na rynku okulistycznym, dzięki temu sprawnie i profesjonalnie przeprowadzamy zarówno dzieci, jak dorosłych przez cały proces doboru okularów korekcyjnych, soczewek kontaktowych, okularów przeciwsłonecznych. W razie potrzeby doradzamy też suplementację dla oczu. 

Czekamy z dużym wyborem ramek i soczewek korekcyjnych oraz okularów przeciwsłonecznych różnych producentów. Przypominamy, że na okulary optyczne będą tu Państwo czekać tylko półtorej godziny, a okulary ze szkłami progresywnymi będą gotowe już po półtora dnia! Wszystkich Państwa zapraszamy na naszą stronę www.lepszyoptyk.pl lub do odwiedzenia naszego salonu przy al. Jana Pawła II 61, lok 228 w Warszawie, w którym miło będzie nam Państwa gościć osobiście.

Kontakt