Usługi / Badania diagnostyczne

Badania diagnostyczne

W Przychodni i Szpitalu Okulistycznym Retina zapewniamy naszym pacjentom właściwą diagnostykę okulistyczną. Diagnostykę wykonują doświadczeni specjaliści, którzy mają do dyspozycji najnowocześniejszy sprzęt medyczny. Mamy możliwość wykonania wszystkich badań niezbędnych do postawienia trafnej diagnozy i określenia metod leczenia. Wszystko dzieje się w sterylnych, bezpiecznych, przyjaznych dla pacjenta warunkach. Dbamy o najwyższą jakość naszych usług. Dla nas pacjent jest najważniejszy! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą badań diagnostycznych.

Wizyta okulistyczna

Zapraszamy na kompleksową wizytę u specjalisty chorób oczu. Podczas wizyty przeprowadzimy diagnostykę całego narządu wzroku od chorób powierzchni oka, poprzez alergie, choroby przewlekłe po kwalifikację do dużych zabiegów okulistycznych.
Zapraszamy również na wizyty kwalifikacyjne do zabiegów. Zapewniamy opiekę przed i pooperacyjną. Nasz pacjent ma prawo do bezpłatnych wizyt okulistycznych do 30 dni po operacji wykonanej w naszym szpitalu. Prowadzimy także pełną opiekę okulistyczną dla dzieci od urodzenia.

Wizyta optometryczna z doborem okularów lub szkieł kontaktowych

Przychodni i Szpital Okulistyczny Retina oferuje usługę optometryczną. Optometrysta to specjalista, który trudni się doborem korekcji okularowej lub soczewek kontaktowych. Specjalizuje się w korekcji wad wzroku, takich jak: krótkowzroczność, nadwzroczność, astygmatyzm, za pomocą soczewek okularowych. Ocenia przedni odcinek oka w lampie szczelinowej. Optometrysta może także zlecić rehabilitację układu wzrokowego. W razie potrzeby kieruje na dalszą konsultację okulistyczną.