Nasze placówki

Siedziba główna:
Przychodnia i Szpital Okulistyczny Retina

Przychodnia i Szpital Okulistyczny Retina z siedzibą w Warszawie to nowoczesna placówka medyczna. Działamy w okulistyce już od 20 lat! Zapewniamy szeroki zakres usług okulistycznych. Zajmujemy się nie tylko diagnostyką, ale i chirurgią okulistyczną. Naszymi pacjentami są zarówno dorośli, jak i dzieci. Zabiegi chirurgiczne w Przychodni i Szpitalu Okulistycznym Retina odbywają się w trybie jednodniowym, co oznacza, że pobyt pacjenta u nas trwa zazwyczaj od kilkudziesięciu minut do kilku godzin. 

Jako innowacyjna placówka zatrudniamy bardzo doświadczony zespół lekarzy okulistów i chirurgów okulistycznych, których wspomaga świetnie wyszkolony zespół pielęgniarski. Cała nasza kadra medyczna systematycznie bierze udział w różnego rodzaju konferencjach, sympozjach naukowych i szkoleniach, nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Dysponujemy nowoczesnym, wysoko specjalistycznym sprzętem medycznym oraz innowacyjnymi rozwiązaniami informatycznymi. Wszystko to pozwala nam prowadzić naszą działalność medyczną bardzo sprawnie oraz leczyć szybko i bezboleśnie, przy zachowaniu miłej atmosfery i empatii.Chętnie dzielimy się doświadczeniami zawodowymi prowadząc szkolenia dla personelu medycznego spoza naszej firmy. Szkolimy zarówno młodych, jak i już doświadczonych lekarzy okulistów. Prowadzimy kursy z ultrasonografii gałki ocznej, badania OCT, chirurgii powiek i nie tylko. Prowadzimy kursy nie tylko indywidualne, ale i dla grup lekarzy. 

Współpracujemy także z wieloma placówkami medycznymi w Polsce i na świecie. Mamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z międzynarodowymi firmami w zakresie prowadzenia badań klinicznych w kierunku leczenia wysiękowego AMD, jaskry, zespołu suchego oka (ZSO). Wspieramy centra onkologiczne w prowadzeniu pacjentów z chorobami nowotworowymi w zakresie leczenia i kontroli okulistycznej. Nie jest nam obojętny los ludzi pilnie potrzebujących pomocy – w ramach działalności charytatywnej wspieramy różne akcje w naszym mieście i poza nim oraz prowadzimy badania przesiewowe osób dorosłych i dzieci. 

Nasze motto ,,Warto widzieć więcej” podkreśla ogromne zaangażowanie całego zespołu Przychodni i Szpitala Okulistycznego Retina w leczenie naszych pacjentów. 

Dziękujemy za Wasze zaufanie. Dziękujemy za Wasze rekomendacje!

Filia firmy:
Przychodnia i Szpital Okulistyczny Retina

Filia firmy jest zlokalizowana w dzielnicy Żoliborz.
Prowadzimy tutaj Poradnię Elektrofizjologii, Poradnię zeza dzieci i dorosłych, Poradnię Zespołu Suchego Oka oraz Poradnię okulistyczną dzieci i dorosłych wraz z diagnostyką obrazową oraz drobnymi zabiegami.

Salon optyczny:
Lepszy Optyk

Salon optyczny jest zlokalizowany w dzielnicy Wola.
Lepszy Optyk jest kolejnym projektem, którego współwłaścicielem jest Dr n. med. Piotr Fryczkowski. Mamy ponad 20 letnie doświadczenie na rynku okulistycznym i dzięki temu możemy sprawnie i profesjonalnie przeprowadzić zarówno dzieci jak i osoby dorosłe przez cały proces doboru okularów korekcyjnych, soczewek kontaktowych, okularów przeciwsłonecznych i właściwej suplementacji dla zdrowych oczu. Lepszy Optyk, to miejsce z lekarzem okulistą, który w gabinecie okulistycznym wyposażonym w sprzęt diagnostyczny wykonuje podstawowe badania okulistyczne. Nasz dyplomowany optometrysta, kontaktolog dobiera właściwą korekcję wzroku. Ponadto posiadamy w sprzedaży szeroki wybór ramek okularowych różnych producentów, zarówno dla dzieci i osób dorosłych.

Zapisy do optometrysty w rejestracji salonu.

Optometrysta w czwartki 15:00 – 18:00.

Skontaktuj się